У организацији Културног центра Пале и Удружења љубитеља умјетности Пале у Културном центру изведена је представа „Кућа“, према тексту Небојше Илића, у адаптацији и режији Николе Пејаковића. Представа доноси причу о човјеку, породици, припадности и вриједностима које обликују наш живот.
Пријавите се
Dobrodošli! Ulogujte se na nalog
Forgot your password? Get help
Повратак изгубљене шифре
Oporavite vašu lozinku
Lozinka će vam biti poslata emailom























