У складу са Јавним позивом Владе Републике Српске о запошљавању дјеце погинулих бораца Одбрамбено-отаџбинског рата Републике Српске, Фонд за пензијско и инвалидско осигурање Републике Српске на упражњена радна мјеста запослио је два радника који припадају овој категорији становништва.
Један радник засновао је радни однос у Пословници Фонда у Источном Сарајеву, док је други запослен у Филијали Бијељина.
Фонд ПИО Републике Српске на овај начин даје свој допринос реализацији мјера Владе Републике Српске, усмјерених ка пружању подршке породицама погинулих бораца и унапређењу њиховог социјалног и економског положаја.
„Остајемо посвећени друштвено одговорном дјеловању и провођењу политика које доприносе очувању тековина Одбрамбено-отаџбинског рата и пружању подршке категоријама становништва које су поднијеле највећи терет у стварању и одбрани Републике Српске“, саопштио је Фонд ПИО.























