Насловна Најновије Прва лига Републике Српске: Побједа Фамоса

Прва лига Републике Српске: Побједа Фамоса

190
0

У премијерном мечу 15. кола м:тел Прве лиге Републике Српске, фудбалери Фамоса као гости савладали су Алфа Модричу (1:3).

Модричани су имали предност након првог полувремена поготком Шошкића у 37. минуту из казненог ударца, али у наставку меча виђен  је преокрет. Два пута погодио је Драшко Куљанин, у 57. и 69. минуту, а коначан резултат поставио је Абрего у 87. минуту.

Фамос је овим тријумфом дошао до шесте позиције са 25 бодова, док је Алфа Модрича у доњем дијелу са 13 бодова на свом конту.

Остали мечеви овог кола играју се у суботу са почетком у 13.00 ласова, а издвајају се два дербију, у Невесињу Вележ дочекује Радник, док у Козарској Дубици Борац је домаћин лидеру Лакташима.