Насловна Најновије ФК Рудар – ФК Фамос 3:1 (2:1)

ФК Рудар – ФК Фамос 3:1 (2:1)

130
0

Још један гостујући пораз Фамоса, овог пута у Приједору. Након шокнтног старта домаћина успио се тим вратити у игру, али црвени картон Шкрбе их је спријечио да ураде нешто више.

Није могло горе почети за Фамос. Већ у првом минуту Рудара води голом Јоела да Силве У 10. минуту је већ 2:0, стријелац је Пекија. Некако је тим Владимира Дрињака успио повезатаи конце и стићи до смањења резултата. У 27. минуту прорадила је магична веза Перовић – Хаџибеговић. Први центрира и уписује пету везану асистенцију јер штопер Фамоса шаље лопту главом у супротни угао.

Имао је Фамос активан резултат али послије само четири минута наставка Шкрба прави пенал и добија црвени картон. Рончевић је једанаестерац одбранио али домаћи бројчану предност ипак користе и у 64. минуту голом Јовановића поново долазе до +2.

Свиран је пенал и за Фамос али је Новковић са бијеле тачке погодио стативу.

Фамос: Рончевић, Цицовић, Шкрба, Бјелош, Бабић, Перовић, Накагаки, Хаџибеговић, Новковић, Митрашиновић, Марковић