Насловна Вијести Источно Сарајево 7+ у Рогатици, пораз Гласинца

7+ у Рогатици, пораз Гласинца

264
0

Младост Р. – Гласинац 4:3 (2:2)

Јуче је одиграна заостала утакмица 24. кола Друге лиге Републике Српске, Група Исток, у којој је Мадост послије преокрета савладала Гласинац.

Када су Радоња у 9. и 11. минуту постигли голове за 0:2 дјеловало је да слиједи потоп посљедњепласираној Младости.
Међутим, два минута касније Лукић смањује заостатак. У 21. резултат је 2:2 а стријелац је Обрадовић.

Слиједи затишје да би у 51. минуту Рогатичани повели голом Миличевића. Осам минута касније гости изједначавају а мрежу погађа Вуковић. Ново вођство за Младост (испоставиће се и за коначан резултат) доноси Лукић својим другим голом на утакмици.

Меч је судио Немања Јовичић.

Гласинац је на седмој позицији табеле са 37 бодова и у наредном колу гостује Јединству у Бродцу, док је Младост на зачељу са 23 бода.